Bodrum - Hisarönü Körfezi - Bodrum

1. Gün : Bodrum - Karaada

Öğleden sonra ( 14:00 - 16:00 ) arası tekne girişi ve bilgilendirme sonrası Bodrum Limanı'ndan hareket edilir. Yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme için ilk durağımız Karaada olacaktır

Image
Image
2. Gün : Palamutbükü - İnce Burun

Kahvaltıdan sonra Palamutbükü'ne yüzme molası ve öğle yemeği için hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme İnceburun'da olacaktır.

Image
Image
3. Gün : Aktur - Bencik Koyu

Kahvaltıdan sonra yüzme molası için Aktur'a geçilir. Sonrasında Bencik Koyu’na demirlemek üzere yola çıkarız. Akşam yemeği ve geceleme yarımadanın en dar noktasında gizli kalmış bir cennet gibi sizi kucaklayan bu koydadır.

Image
Image
4. Gün : Emel Sayın Koyu - Orhaniye - Selimiye

Kahvaltıdan sonra yüzme molası için Emel Sayın Koyu'na demirliyoruz. öğle yemeği 0rhaniye’de olup, burada Kızkumu’nda denizin icinde yürüyebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme icin Selimiye Koyu'na hareket ediyoruz.

Image
Image
5. Gün : Dirsekbükü - Bozburun

Kahvaltı sonrası Dirsekbükü Koyu'na hareket edilir. Yüzme molası ve öğle yemeğinin ardından akşam yemeği ve geceleme için Bozburun'a demir atılır.

Image
Image
6. Gün : Datca Limanı - Knidos

Kahvaltı sonrası bol oksijenli ve şifah havasıyla eski dönemlerden bu yana gizemini koruyan Datça'ya hareket edilir. Limandaki molamızın ardından akşam yemeği ve geceleme için antik kent Knidos’a geçilir.

Image
Image
7. Gün : Poyraz Limanı - Meteor Koyu

Kahvaltı sonrası Poyraz Limanı'na gitmek için Karaada’ya doğru yola çıkıIır. Yüzme molası ve öğle yemeğinin ardından Meteor Koyu'nda akşam yemeği ve geceleme olacaktır. Dilerseniz burada su altı mağaralarını gezebilirsiniz.

Image
Image
8. Gün : Bodrum

Kahvaltı sonrası ( 9.30 - 10.00 ) Bodrum Limanı’nda ekibimize veda ederek unutulmaz anılarla tekneden ayrılış.

Image
  • Rotamız örnek teşkil etmektedir. özellikle görmek istediğiniz koylar varsa tekne girişinde kaptanla müzakere edilerek birlikte rota oluşturulabilir.

 

  • Kaptanınız, sizin ve teknenin güvenliği için gerekli gördüğü durumlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Copyright © 2023 Daddy's Toy
 | Sitemiz şu ana kadar

Web Analytics
kişi tarafindan ziyaret edilmistir.

0252 532 29 97Rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.